Проблема сучасного суспільства

Багато разів говорила: проблема сучасного суспільства – в надлишку нікчемною інформації. Забиті Чухно голови не здатні сприймати важливі речі. На тлі загального божевілля в контексті безпеки аеропортів зовсім не видно проблему, про яку тільки мені спало на думку розповісти. Всі кричать – польоти в Хургаду на ваш страх і ризик, ми за літаки не відповідаємо! Перехрестившись і долетівши, туристи радісно скидають шубейку і занурюються в море. Я тільки за, але є один нюанс, який треба знати.

Проблема сучасного суспільства

Єгиптянам голодна дієта не на користь

Вчора йшла собі додому, нікого не чіпала, несла засинаючого Масика в мішку. І тут буквально за крок від мене, навіть не дочекавшись, коли я пройду, мужик рве на собі сорочечку і кидається на іншого – за те, що той, зазівавшись, наступив йому на ногу, і потерпілий вибухнув матірною відповіддю на хворобливі відчуття. Мужики зчепилися, покотилися по асфальту, я ледве встигла відскочити вбік і прикрити дрібного капюшоном, поки він не розкричався від страху. Тим часом мужиче вже примудрилося розкотитися в різні боки і виявити, що поруч стоїть лавка фруктовщіка. А на прилавку лежить якесь древо (мабуть, підпірки для стенда). І цим дубьем, розмахуючи як два джедая, хлопці почали вилупцьовувать один одного, попутно влаштовуючи чемпіонат з нехудожньої матірщину. Ми з Саньком, прикрившись чиєїсь широкою спиною в галабею, стояли на безпечній відстані і спостерігали цю демонстрацію звірячого кретинізму. Волтузят один одного, кричать, киями по хребтину нац! Ще раз! Народ рознімати не поспішає – кому охота отримати по сопатке деревяхой? Чекають, коли джедаї втомляться самі. Ми не дочекалися, Саньок зголоднів раніше, ніж ці два дебіла з’ясували, хто з них кращий падаван.

А буквально через кілька годин я дізналася, зайшовши в лавочку для пліток, що в полуквартале від мого будинку сталося відкритий напад на магазин. Японський електрозварник! Ви собі уявляєте грабіж в Хургаді? У місті, де половина товарів будь лавки виставлена ??на вулицю, а продавець сидить в якомусь закутку і навіть рилом не веде, що хтось може свиснути банку з колою або поцупити сникерс. Навіть за наявності сотень голодних і босоногих діточок, шастають по вулицях. Та ні в життя!

Факт абсолютної неготовності до гоп-стопу показав і сам грабіжник, він з’явився в магазин без маски, без рукавичок, з якимось тростинним мачете напереваги … І що найогидніше, спробував взяти в заручниці купувальницю!

Через п’ять хвилин був скручений, показово побитий і реанімовано спільними зусиллями поліції і швидкої допомоги, після чого про долю грабіжника вже ніхто не знав. Та й не питали, я думаю, Хургада – саморегулівна організація. Двом нахабам, занадилися рвати сумки з плеча, теж пояснили показово, що так не можна. Одному переламали всі кінцівки, іншого мовчки закопали. Більше сумочной проблеми в місті не було. Тим не менш, зараз у мене є привід задуматися.

Я бачу, що відбувається недобре. Бачу по собі. Завжди для вуличних босотапков в Хургаді мама з дитиною завжди була найпершим табу. Підійти, підморгнути, посміхнутися, та просто кинути погляд убік навіть дуже красивою панянки, що йде з чорнооким дитиною означало підписати собі моментальний або відстрочений смертний вирок через анальний секс з ломакою дружина оной панянки. Це знала вся Хургада. І цей негласний закон вперше порушений. Я регулярно стала помічати якщо не докучання, то активні ворушіння на свою адресу. Навіть коли я з Саньком. Тобто, мене стали сприймати “як туристку”. У відсутність реальних туристів куди ще дивитися, тільки на своїх.

У зв’язку з чим я зобов’язана говорити про те, про що не люблю піднімати розмову, але безпека важливіша кількісних показників в бізнесі. Я, в першу чергу, людина, а не машина по перекачуванню грошей з кишені туристів в бюджет фірми. Тому читаємо уважно.

Вони не просто знахабніли, вони втратили розум

Хлопці, я живу в Єгипті, причому, майже п’ять років. Напевно, я знаю краще за інших блогерів і паче сподівання дозвільних кумась, що у нас тут відбувається. Не треба мені заливати, що покарані доларом єгиптяни різко прісміреют, знайдуть іншу роботу, стануть лапочка і будуть цінувати кожного Понаїхали туриста. Не будуть. Не той менталітет у цих людей. Незважаючи на те, що в Єгипті є і продовжують здравствовать чудові люди, 70% країни складають босотапкі. З них половина – безпринципні озвірілі від голоду шакали, котрі будуть кидатися на кожного, з кого можна, ощиривши ікла, дерти шкуру.

Ласка, шановні туристи-одинаки, які приїжджають зараз в Хургаду, будьте обережнішими у місті! Вперше я про це прошу, завжди мене смішили готельні гіди, що забороняли виходити за територію готелю. Тепер про це кажу вже я. Не тому, що у нас тут страшно або небезпечно, а потім що я не хочу, щоб вам який-небудь очманілий дебіл зіпсував відпустку або, гірше того, організм.

Постарайтеся без зайвого приводу не вигулюватися за автентичному Хургаді, поки оголодавшие не отримають належну кількість туристів на душу населення, щоб не кидатися на кожного зустрічного. Будь ласка, постарайтеся в темний час доби не шастати по вулицях типу Мадареса, де поліції днем ??з вогнем не знайдеш. Хочете гуляти – йдіть туди, де чергують наряди поліцаїв. Шератон, Мамшіт, Сензо, Туристік Вілладж роуд. Не знаєте, куди піти – пишіть мені, я особисто покажу, де в місті безпечні променади.

На час “авіаблокади” наші вечірні пішохідні оглядові екскурсії по автентичним селищам Хургади також припинені. З особливо охочими пересуваємося тільки вдень, на таксі та у супроводі Сансанича. Відновимо нормальні прогулянки після того, як відновиться нормальний турпотік. Слідкуйте за новинами в блозі, щоб знати про реальну ситуацію в Хургаді. Всім добра, Масики!

Напишіть відгук